Намериха тяло на мъж на жп линията между Стара Загора и Змейово

Вчера в 07.05. часа, в ОДЧ на  Първо РУ-Стара Загора,  на тел.112 е получен сигнал от мъж, че в междугарието Змейово - Стара Загора, на  жп линията има легнал човек.

На място е изпратен полицейски екип, на км 248+752 е намерено тяло на мъж с неустановена самоличност. Работата по изясняване на всички факти и обстоятелства по случая продължава в рамките на започнато досъдебно производство по чл.343,ал.1, б. "в", вр. чл.342, ал.1 от НК под надзора на Окръжна прокуратура-Стара Загора.

Снимка: в. 24 часа

Коментирай!

Още новини

Scroll To Top