Вчера в Първо РУ- Стара Загора е образувано бързо производство по чл.343б, ал.1 от НК под надзора на Районна прокуратура-Стара Загора, затова че 37-годишен мъж, около 23.10ч., в село Тракия, е управлявал лек автомобил "Форд", след употреба на алкохол, установено с техническо средство, което отчело 1.63 промила.
В съботния ден във Второ РУ-Стара Загора е започнато бързо производство по чл.343б,ал.3 от НК под надзора на Районна прокуратура-Стара Загора, затова че 28-годишен мъж, който по ул. "Петър Парчевич" е управлявал лек автомобил "Ауди" под въздействие на наркотични вещества или техните аналози, установено с техническо средство, което отчело амфетамин и метамфетамин.
Двамата мъже са задържани за срок до 24 часа.
Стара Загора - Всичко за Стара Загора на едно място
Абонирайте се безплатно и за нашите RSS новини!