Вчера около 17:20 часа, в Стара Загора, по ул. "Армейска" е настъпило пътнотранспортно произшествие между лек автомобил "Опел'' управляван от 55-годишен мъж и индивидуално електрическо превозно средство управлявано от 15-годишно момче. Пострадало е момчето, оказана му емедицинска помощ от екип на ЦСМП на място и е освободено.
Водачът е тестван за употреба на алкохол, отчетен е отрицателен резултат. В сектор "Пътна полиция" на водача е съставен акт за установено административно нарушение и протокол за ПТП с пострадало лице.
Стара Загора - Всичко за Стара Загора на едно място
Абонирайте се безплатно и за нашите RSS новини!