На предстоящата сесия на Общинския съвет ще бъде предложена за разглеждане и приемане декларация до правителството, в която ще бъде поставен въпросът правен ли е анекс към международен договор за унищожаване на боеприпаси на близкия до Стара Загора полигон „Змейово“, това съобщи днес Николина Горова, председател на Областното ръководство на ВМРО-БНД.
Тагове: Общински съвет декларация змейово николина горова вмро
Коментирай!
Още новини
12 юни 2026
11 юни 2026
11 юни 2026
10 юни 2026
Стара Загора - Всичко за Стара Загора на едно място
Абонирайте се безплатно и за нашите RSS новини!