Берое с втора победа в контролите

Съставът на Берое победи с 3:1 Банско в контролна футболна среща. Старозагорци се наложиха с попадения на Венцислав Христов, Георги Андонов и Дончо Атанасов.  Срещата се игра на стадиона в Смолян. Берое поведе в резултата, след което получи изравнителен гол, но в края на първото полувреме Андонов отново изведе „заралии“напред в резултата. Последното попадение Атанасов отбеляза три минути преди края на редовното време.

Ето и състава на Берое: 73. Иван Караджов, 17. Пламен Крумов (60′ – 2. Здравко Илиев), 6. Иво Иванов (60′ – 3. Владимир Зафиров), 5. Борислав Стойчев (60′ – 14. Игнат Дишлиев), 28. Веселин Пенев (67′ – 15. Георги Динков), 21. Елиаш (67′ – 18. Атанас Зехиров), 19. Мартин Райнов, 9. Иван Горанов (64′ – 77. Педро Еуженио), 7. Георги Андонов (60′ – 70. Джери Ситое), 88. Давид Каядо (64′ – 11. Дончо Атанасов), 10. Венцислав Христов (64′ – 91. Амир Саюд); неизползвани резерви: 1. Благой Макенджиев, 12. Михаил Михайлов, 27. Игор Джоман и  80. Емил Ангелов.

След срещата старши-треньорът Петър Хубчев заяви: „Изиграхме сериозно мача. Имаше доста движение. Видяхме много грешки, но ние виждаме във всеки мач грешки и ще работим тактически по отстраняването им.“