В старозагорското село Оряховица ще отбележат празника на селото днес. Организатори на събитието са местното кметство и НЧ „Развитие-1918“ с подкрепата на Община Стара Загора.
Началото на празничната програма ще бъде поставено в 17.30 ч. със света литургия за здраве и благоденствие.
Жителите и гостите на селото ще се насладят на музикалните изпълнения на формация „Казанлъшко настроение“, впечатляващите танци на формация „Боряна“ от гр. София и танцова формация „Пловдивъ“.
Празникът ще събере поколения жители и приятели на Оряховица в една вечер, посветена на българските традиции, фолклора и духа на общността.
Стара Загора - Всичко за Стара Загора на едно място
Абонирайте се безплатно и за нашите RSS новини!