Община Стара Загора информира гражданите и гостите на града ни, че не работи светофарната уредба, която регулира кръстовището на ул. „Ген. Столетов“ и ул. „Д-р Тодор Стоянович“. Причината е възникнала авария на уредбата. Светофарите няма да работят до отстраняването ѝ.
Община Стара Загора се извинява за причиненото неудобство и апелира кръстовището да бъде преминавано с повишена съсредоточеност и от шофьорите, и от пешеходците!
Стара Загора - Всичко за Стара Загора на едно място
Абонирайте се безплатно и за нашите RSS новини!