88-годишна старозагорка даде близо 9 000 лева на непознат

Вчера в 18:16 ч., в ОДЧ на Първо РУ-Стара Загора е получен сигнал, че на същата дата, в Стара Загора, 88-годишна жена, е станала жертва на телефонна измама и предала на непознато за нея лице 8840 лв. Образувано е досъдебно производство по чл.209,ал.1 от НК. Работата по случая продължава.

Коментирай!

Още новини

Scroll To Top