We Are Going To Мъглиж 2025 22 и 23 август - 12 поредно издание
В тазгодишното издание ще се видим отново с доста от вече познатите ни от предходните години банди: O.H. и Engeneer of Death, които участваха през 2023 и бяха приети много добре от публиката и сега ще се представят с чисто новите си албуми.
Hate Campaign участваха през 2021 и излязоха със страхотен албум още през миналатагодина, но след като вече бяхме готови с програмата - затова сме ги планирали за участие още тогава.
Домакините от I.R.B69 имат също много силен творчески преиод и ще ни изненадат с много нови парчета, както и с някои промени в стила си. Имаме разбира се и 3 нови имена, които предсатвяме за първи път в Мъглиж: Индиго, Redtrigger и The Fourtones страхотни банди, които със сигурност са кандидати за новите ви любимци.
Контрол и Светльо енд дъ Леджънс нямат нужда от представяне и са гаранция за големия купон в края на двете вечери.За поредна година имаме и подкрепа от легенди на бърлгарският рок.Група ЕЛИТ с Оги Цолов (екс Фактор), които ще открият вторият фестивален ден.
Програмата по дни и часове:
Петък 22.08.25
19:00 Индиго
20:00 Redtrigger
21:00 The Fourtones
22:00 Engeneer of Death
23:00 Контрол
Събота 23.08.25
19:00 Елит (Оги Цолов)
20:00 Hate Cаmpaign
21:00 IRB.69
22:00 O.H
23:00 Svetlio and the Legends
Местност “Равня” над Мъглиж
Вход СВОБОДЕН
Стара Загора - Всичко за Стара Загора на едно място
Абонирайте се безплатно и за нашите RSS новини!