Откраднаха кола от гараж в Стара Загора

В последния работен ден на миналата седмица във Второ РУ – Стара Загора е получено съобщение, че след взломяване на заключващи механизми на входната врата на гараж, намиращ се на ул."Екзарх Антим I" е извършена кражба на лек автомобил "Фолксваген Джета". 

Образувано е досъдебно производство по чл.346, ал.2, т.3 от НК.

Коментирай!

Още новини

Scroll To Top