В последния работен ден на миналата седмица във Второ РУ – Стара Загора е получено съобщение, че след взломяване на заключващи механизми на входната врата на гараж, намиращ се на ул."Екзарх Антим I" е извършена кражба на лек автомобил "Фолксваген Джета".
Образувано е досъдебно производство по чл.346, ал.2, т.3 от НК.
Стара Загора - Всичко за Стара Загора на едно място
Абонирайте се безплатно и за нашите RSS новини!