Верея с трети успех през сезона

Отборът на Верея постигна третата си победа от началото на новия сезон в Първа професионална лига. В среща от 6-ия кръг старозагорци се наложиха като домакини с 1:0 над Локомотив Пловдив.

В герой за Верея се превърна Валери Домовчийски, който реализира единственото попадение в мача. Нападетелят се появи като резерва през второто полувреме и успя да донесе победата на своя тим с гол в 67-ата минута, възползвайки се от неубедителна намеса на стража на гостите Илко Пиргов.

Със спечелените три точки възпитаниците на Илиан Илиев се изкачиха на петата позиция във временното класиране с актив от 10 пункта, докато пловдивчани са шести с 8 точки. В следващия кръг Верея гостува на новака Витоша Бистрица, като двубоят е на 28 август (понеделник) от 20.30 часа.