Фалшив сигнал за поставена бомба е подаден в петък малко след 13.00 часа в Първо РУП – Стара Загора, съобщиха от полицията.
В сигнала се казвало, че в спортното училище е поставено взривно устройство .Незабавно от полицията е изпратен екип, който е направил оглед на сградата. Органите на реда са извършили щателна проверка обаче не са открили поставена самоделна бомба в сградата на училището. В сградата са били само преподаватели, които са изведени навън.
По случая е образувано досъдебно производство.
Стара Загора - Всичко за Стара Загора на едно място
Абонирайте се безплатно и за нашите RSS новини!