Сигнал за бомба в спортното училище

Фалшив сигнал за поставена бомба  е подаден в петък малко след 13.00 часа в Първо РУП – Стара Загора, съобщиха от полицията.

В сигнала се казвало, че в  спортното училище е поставено взривно устройство .Незабавно от полицията е изпратен екип, който е направил оглед на сградата. Органите на реда са извършили щателна проверка обаче не са открили поставена самоделна бомба в сградата на училището. В сградата са били само преподаватели, които са изведени навън. 

По случая е образувано досъдебно производство.

Коментирай!

Още новини

Scroll To Top