19 септември 2020

репорТИ от Стара Загора

Изпрати репорТИ!

Това е!


Ужасявам се и се разстройвам от гледката в парка в кв. Зора на спирката на Зора-1. Зад автобусната спирка хората отиват до тоалетната зад ограда, пълна с боклук.
Самият парк е по-подходящ за разходки с кучета, а не за разходки и джогинг. Дори в името на това паркът не заслужава ли да бъде почистен и поддържан? Като цяло самият квартал се почиства много лошо, няма кошници за отпадъци, огромен брой бездомни кучета и котки. и самата сграда на спирка ЗОРА-1 от миналия век, ужасно дрипава, въпреки че има търговска точка и тя работи.
Това е!
Това е!
Това е!
Това е!
Това е!
Това е!
репорТИ е рубрика в Starozagorci.Com, в която ТИ си репортер от Стара Загора. Ако нещо те е шокирало, впечатлило, забелязал си нередност в града, проблем на улицата, на която живееш, в твоето село, или ТИ е харесало нещо, искаш да го споделиш с всички в Стара Загора, направи репорТИ.
Starozagorci.Com не носи отговорност за информация (в т.ч. за нейната пълнота и точност), съдържаща се в модулите за свободна публикация на потребителите на Starozagorci.Com - репорТИ, Обяви, Бизнес каталог, Реклами, за коментари на потребителите към съдържанието, както и за съдържание в сайтове, към които настоящият има хипервръзки. Правaта и отговорностите за тези публикации се носят от техните автори. Starozagorci.Com не допуска и отстранява допуснати публикации, които нарушават Условията за ползване на сайта.

Коментирай!

Изпрати репорТИ!

Още репорТИ от Стара Загора

Кражба Стара Загора Кражба Стара Загора
20 юли 2020
изпратено от Ангел Стоянов
Необезопасени строителни работи Необезопасени строителни работи
13 април 2020
изпратено от Петър
знак “СТОП“ знак “СТОП“
20 януари 2020
изпратено от Димитър Кръстев
Незнание или нещо друго Незнание или нещо друго
05 декември 2019
изпратено от П. ПЕТКОВ
Сняг Сняг
04 декември 2019
изпратено от Георги
Непочистени боклуци Непочистени боклуци
17 октомври 2019
изпратено от Николов
Огън Огън
22 август 2019
изпратено от Станимир
Кататрофа Кататрофа
15 август 2019
изпратено от иваела
Аварирало такси Аварирало такси
06 август 2019
изпратено от Maq
Защо  няма надпис на КИРИЛИЦА ! Защо няма надпис на КИРИЛИЦА !
06 юни 2019
изпратено от Димитрова
Замърсяване на реки Замърсяване на реки
16 март 2019
изпратено от ник
Неправилно паркиране. Неправилно паркиране.
07 февруари 2019
изпратено от d.enev
Училищен автобус Училищен автобус
12 ноември 2018
изпратено от До кога?
Scroll To Top