Вчера в 18.10 ч., в Първо РУ-Стара Загора е получен сигнал от 41-годишен мъж, че за времето от 30.05 - 02.06.2026 г., от склад на сервиз за гуми в Стара Загора е била извършена кражба на 12 нови гуми за товарни автомобили. Местопроизшествието е посетено от полицейски екип.
Образувано е досъдебно производство по чл.194 от НК под надзора на Районна прокуратура- Стара Загора.
Стара Загора - Всичко за Стара Загора на едно място
Абонирайте се безплатно и за нашите RSS новини!