Жена на 68-години за волана блъсна пешеходка в Стара Загора

Вчера около 14:59 ч., на кръстовището на бул. "Славянски" с ул. "Димитър Наумов"  в Стара Загора, е настъпило пътнотранспортно произшествие. По първоначална информация, същото е между лек автомобил "Киа", управляван от 68-годишна жена и 32-годишна пешеходка, която пресичала пътното платно. Пешеходката паднала на земята, след което се изправила, минала зад МПС и отишла в бензиностанция. Откарана е от екип на ЦСМП в болница в Стара Загора, където е прегледана и освободена, без опасност за живота.

В водачката не останала на местопроизшествието до пристигане на компетентните органи на МВР, установена е по-късно и се е върнала на местопризшествието в 15:35 часа. Двете жени са тествани за употреба на алкохол, отчетени са отрицателни резултати. В сектор "Пътна полиция" на водачката е съставен акт за установено административно нарушение и констативен протокол за пострадало лице.

Коментирай!

Още новини

Scroll To Top