Вчера около 10:10 часа, в Стара Загора, на кръстовището на бул. "Руски" с бул. "Славянски" е настъпило пътнотрансопртно произшествие. По първоначална информация, същото е между лек автомобил "Дачия", управляван от 21-годишен мъж, неправоспособен водач и 18-годишен пешеходец, който бил на пешеходна пътека при работеща светофарна уредба.
Пострадал е пешеходецът, откаран е в болница в Стара Загора, където му е оказана медицинска помощ и е освободен. Водачът и пешеходецът са тествани за употреба на алкохол с техническо средство, отчетени са отрицателни резултати. В сектор "Пътна полиция" на водача е съставен акт за установено административно нарушение и протокол за ПТП с пострадало лице.
Стара Загора - Всичко за Стара Загора на едно място
Абонирайте се безплатно и за нашите RSS новини!