Хванаха 18-годишен да управлява самоделна електрическа триколка в Стара Загора

Вчера в Първо РУ- Стара Загора е образувано бързо производство по чл.345,ал.2 от НК под надзора на Районна прокуратура-Стара Загора, че по обяд в Стара Загора, на ул. "Хан Аспраух" 18-годишен мъж е управлявал самоделна електрическа триколка, нерегистрирана по надлежния ред, като същият е неправоспособен водач.

Коментирай!

Още новини

Scroll To Top