Стара Загора се включва в „Часът на Земята 2026“ утре

Стара Загора ще бъде част от глобалната инициатива „Часът на Земята“, която тази година отбелязва своята 20-годишнина и ще се проведе на 28 март (събота) между 20.30 и 21.30 ч. Кампанията обединява милиони хора по света около каузата за опазване на природата и насърчава отговорното отношение към околната среда.

Община Стара Загора подкрепя идеята и ще даде своя принос към общите усилия за повишаване на обществената ангажираност по темите, свързани с опазването на природата и устойчивото бъдеще.

Инициативата напомня, че дори малките действия имат значение, когато са част от обща кауза, обединяваща хора от цял свят.

Община Стара Загора призовава гражданите, институциите и бизнеса да се включат и да станат част от тази обща кауза.

Коментирай!

Още новини

Scroll To Top