За последното денонощие заловиха двама пияни зад волана в Стара Загора

Днес в сектор “Пътна полиция” при ОДМВР - Стара Загора е образувано бързо производство за престъпление по чл. 343б, ал. 1 от НК, срещу 37-годишен мъж, който снощи около  23:20 ч.. в Стара Загора, по ул. "Иван Вазов" е управлявал лек автомобил "Опел" след употреба на алкохол с концентрация в издишания въздух над 1,2 промила, установено с техническо средство. Водачът е задържан за срок до 24 часа.

Във Второ РУ - Стара Загора е образувано бързо производство за престъпление по чл. 343б, ал. 1 от НК срещу 53-годишен мъж, който по ул. "Мусала" е управлявал лек автомобил "Ауди" след употреба на алкохол с концентрация в издишания въздух над 1,2 промила, установено с техническо средство. Водачът е задържан за срок до 24 часа.

Коментирай!

Още новини

Scroll To Top