Поредна обработка срещу комари започва от днес в Стара Загора

Община Стара Загора информира жителите и гостите на града ни, че от днес до сряда е планирано поредното пръскане срещу комари - имаго и ларви. Обработката за имаго ще се извършва с топъл аерозол. Препоръчително е прозорците на домове и офиси да бъдат затворени в периода на активно пръскане, заради очаквано видимо количество пушек.

 

Г Р А Ф И К

ЗА ДЕЗИНСЕКЦИЯ НА КОМАРИ - ИМАГО и ЛАРВИ

В ОБЩИНА СТАРА ЗАГОРА, АВГУСТ 2025 г.

ПОНЕДЕЛНИК, 11.08.2025 г.

1.      АБ „Зора“, начало – 22 часа

2.      АБ „Център“, начало – 23,00 часа

 

ВТОРНИК, 12.08.2025 г.

1.      АБ „Кольо Ганчев“, начало – 22 часа

2.      АБ „Изток“, начало – 23,00 часа

 

СРЯДА, 13.08.2025 г.

1.   АБ „Лозенец“, начало – 22 часа

2.   АБ „Железник“, начало - 23 часа

3.   АБ „Запад“ –24,00 часа

 

Използвани биоциди:

Цитрол 10/4 УЛВ,

Ларвициди-Вектобак 12АС, Акватен капсули

 

Фирма „Контрол – М“, техника на обработка:Топъл аерозол,

 

При неблагоприятни условия графикът може да претърпи промяна. Часовете след началото са ориентировъчни.

Коментирай!

Още новини

Scroll To Top