Програма на Драматичен театър “Гео Милев“ за ноември

2 НОЕМВРИ      понеделник
13.30                          „Чичовци”                               голяма зала                                              
по Иван Вазов, драматизация Юрий Дачев       
режисьор Бина Харалампиева               

3 НОЕМВРИ      вторник
19.00                         Турне - КЪРДЖАЛИ                 ДКТ „Димитър Димов”
„Снаха”                                  
от Георги Караславов, режисьор Стефан Спасов
със специалното участие на Йоанна Темелкова

4 НОЕМВРИ      сряда
19.00                         Турне - ГАБРОВО                    ДТ „Рачо Стоянов”
„Снаха”                                  
от Георги Караславов, режисьор Стефан Спасов
със специалното участие на Йоанна Темелкова


10 НОЕМВРИ      вторник
11.00                         „Мерак”                                  голяма зала
по Николай Хайтов
драматизация и постановка Надя  Асенова
11 НОЕМВРИ      сряда
19.00                         „Уважаема г-це Марта”                    голяма зала
от Орлин Дяков          
режисьор Орлин Дяков      


12 НОЕМВРИ       четвъртък
19.00                         „Криворазбраната цивилизация”            голяма зала
по Добри Войников, сценичен вариант Райна Томова
режисьор Йосиф Сърчаджиев      

16 НОЕМВРИ        понеделник
19.00                         "Енергични хора"                         голяма зала 
от Василий Шукшин       
сценична редакция и постановка Николай Урумов
със специалното участие на Михаил Билалов

17 НОЕМВРИ      вторник
19.00                         Турне - БУРГАС                   Културен дом на НХК
"Енергични хора"                        
от Василий Шукшин       
сценична редакция и постановка Николай Урумов
със специалното участие на Михаил Билалов


19 НОЕМВРИ       четвъртък
19.00                         „Да се провреш под дъгата”               голяма зала
от Георги Марков         
постановка Ивалин Димитров      

21 НОЕМВРИ       събота
19.00                         ЕВРОПЕЙСКА НОЩ НА ТЕАТРИТЕ               голяма зала
„Чичовци”                              
по Иван Вазов, драматизация Юрий Дачев       
режисьор Бина Харалампиева          

     
24 НОЕМВРИ      вторник
19.00 „Уважаема г-це Марта”                    голяма зала
от Орлин Дяков          
режисьор Орлин Дяков    

 
26 НОЕМВРИ       четвъртък
19.00                         „Да се провреш под дъгата”               голяма зала
от Георги Марков         
постановка Ивалин Димитров

Коментирай!

Още новини

Scroll To Top