Община Стара Загора предприе мерки по възстановяването на електронното табло, показващо графика на градския транспорт, което обслужва пътниците от спирка „СОУ Железник“. Същото е със счупено стъкло след вандалски акт.
Нарушена е целостта на закаленото стъкло, вероятно от сериозен удар. Ръководството на Община Стара Загора призовава да се пазят съоръженията, полезни за всички и придаващи нов и модерен облик на града. Жителите на града, които станат свидетели или забележат подобни вандалски прояви да сигнализират на денонощния горещ телефон на Общината - 0800 157 37.
Стара Загора - Всичко за Стара Загора на едно място
Абонирайте се безплатно и за нашите RSS новини!