Определиха рефера за дербито между Левски и Берое

Станислав Ставров бе избран да ръководи дербито от 27-ия кръг на Първа лига между отборите на Левски и Берое. Срещата между третия и четвъртия в класирането е тази неделя, 1 април, от 17.30 часа на стадион „Виваком Арена-Георги Аспарухов“.

Първи помощници на Ставров ще са Даниел Ников и Николай Чакъров, а четвърти съдия ще бъде  Мартин Венев. Зад двете врати пък ще оперират Никола Попов и Ангел Ангелов. Съдийски наблюдател на срещата ще бъде Йордан Иванов.
Левски и Берое ще се изправят един срещу друг за трети път през сезона, като в предишните два случая срещите завършваха при нулеви равенства. В класирането столичният тим заема третата позиция с 50 точки, докато заралии са четвърти с 45.

В другия мач от първата шестица със старозагорско участие – Верея гостува на шампиона Лудогорец. Двубоят е в събота, 31 март, от 17:30 часа на стадион „Лудогорец Арена“ в Разград. Главен рефер на този мач ще бъде Драгомир Драганов, с помощници Мартин Маргаритов и Йордан Петров.