17 септември 2019

Верея спечели първата си контрола от лагера в Анталия

Отборът Верея записа победа в първата си контрола от подготвителния лагер в турския курорт Анталия. Старозагорци надделяха над казахстанския Атирау с 2:1, като и трите попадения в мача паднаха през първото полувреме.

Симеон Мечев откри резултата в 22-ата минута от пряк свободен удар, но четири минути по-късно Атирау изравни след автогол на Сюлеймани. Все пак малко преди края на първото полувреме "сините" отново излязоха напред. В 42-ата минута капитанът на "лъвовете" Георги Андонов се разписа за крайното 2:1 в полза на Верея Иначе през второто полувреме в ира за старозагорския тим се появи каращият проби Савио Нсереко, за когото треньорският щаб ще прецени дали да го привлече за постоянно.

Следващата контрола на Верея ще е на 27 януари от 14,30 часа, като съперник в нея ще е Раднички (Ниш).