Берое загуби гостуването си на шампиона

Женският волейболен тим на Берое допусна поражение с 1:3 (22:25, 25:23, 20:25, 18:25) при гостуването си на шампиона Марица Пловдив в среща от 7-ия кръг на Националната волейболна лига. Загубата бе четвърта за старозагорки от началото на сезона, докато пловдивският тим записа седми пореден успех.

За Берое най-резултатни бяха Цветелина Заркова и Гергана Петрова, които завършиха с по 12 точки. За Марица Нася Димитрова вкара 20 точки, а с 15 се отличи Симона Димитрова

В класирането "зелено-белите" заемат четвъртата позиция с баланс от 3 победи и 4 загуби, докато шампионът Марица е лидер с пълен актив от 7 победи.

В следващия кръг Берое приема Казанлък Волей, като двубоят е на 26 януари, петък, в общинската зала "Иван Вазов".