Берое с първа загуба в контролите

Отборът на Берое допусна първа загуба в предсезонната си подготовка. В третата си контрола „зелено-белите“ отстъпиха с 1:3 от полския елитен Лех Познан, като двубоят се игра на стадион „Алфа спорт център“ в Ларнака (Кипър).

Заралии откриха резултата в 44-ата минута чрез Радослав Кирилов, който получи отлична асистенция от Атанас Зехиров. След почивката обаче поляците стигнаха до пълен обрат. Първо в 74-ата минута Давид Ковнацки изравни с глава след спорно попадение. В 88-ата минута Павел Томчук покачи на 2:1, а минута по-късно  Марчин Робак гарантира победата на своя тим с трето попадение за крайното 3:1 в полза на Лех Познан.

Следващата контрола на Берое в Кипър ще е срещу друг полски отбор – Висла (Плоцк). Проверката ще е на 27 януари (петък) от 15.00 часа.

снимка:beroe.bg