51-годишен мъж от Сливен е сигнализирал вчера в полицията, че неизвестен извършител е извършил кражба от незаключен лек автомобил "Форд Транзит", паркиран в двора на УМБАЛ – Стара Загора. По време на обира е задигната на мъжка чанта, съдържаща документи, личното му оръжие - пистолет Макаров и 16 бр. боерипаси кал. 9х18 мм.
В същото районно управление 35- годишен старозагорец е съобщил,че неизвестен извършител е взломил халка на катинар на входната врата на избеното му помещение, намиращо се в жилищна сграда в Стара Загора на ул.Васил Левски и е отнел 4 зимни автомобилни гуми, монтирани на железни джанти.
По случаите са образувани досъдебни производства.
Стара Загора - Всичко за Стара Загора на едно място
Абонирайте се безплатно и за нашите RSS новини!