Верея загуби от Лудогорец II

Отборът на Верея допусна поражение с 0:2 от Лудогорец II в отложена среща от 18-ия кръг на Б група, играна на стадион "Трейс Арена" в Стара Загора.

Витиня даде преднина на разградчани в 12-ата минута, след като бе изпуснат от защитата на домакините. След почивката холандското крило на "орлите" Джоди Лукоки подпечатата успеха за своя с второ попадение в 51-ата минута. До края на срещата и двата тима пропуснаха добри възможности пред противниковата врата и така резултата остана непроменен - 0:2.

Поражението, което бе под номер 9 за старозагорци в първенството, прекъсна серията им от три мача без загуба. Така в класирането "сините" остават на 11-та позиция с актив от 31 точки, на 2 от опасната зона. Лудогорец II пък е 10-ти с 32 пункта.

В следващия кръг Верея гостува на Локомотив (Мездра). Двубоят е тази неделя (8 май) от 18:00 часа.