Берое отпадна от Купата след ново поражение от ЦСКА

Отборът на Берое отпадна от борбата за Купата на България след нова загуба от ЦСКА. Старозагорци паднаха с 0:2 и в реванша и така с общ резултат от 0:4 приключиха участието си в надпреварата на полуфиналите.

Преслав Йорданов даде преднина за домакините още в 3-ата минута след техничен удар, с който преодоля Илко Пиргов. Крайното 2:0 оформи Николай Цветков в 41-ата минута, засичайки центриране на Станислав Маламов.

На отсрещната врата беройци се опитаха да притеснят на няколко пъти стража на „червените“, но пропуски направиха Иса, Елиаш и влезлият като резерва през второто полувреме Станислав Костов. Единственият позитивен знак за Берое бе изключителната подкрепа, която отборът получи на стадион "Българска армия". Близо 2000 привърженици на "зелено-беите" не спряха да подкпрепят отбора до последната минута въпреки негативния резултат и постната продукция от страна на техните любимци.