Програма на филмовия фестивал “Златната липа“ 2015

30 МАЙ / MAY 30
СЛЕДРОДИЛНО / POST PARTUM 11:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
ЧЕРНА СУПА / BLACK SOUP 13:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
ВЪТРЕШНА ДЖУНГЛА / THE INNER JUNGLE 15:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
20 ЛЪЖИ, 4 РОДИТЕЛИ И ЕДНО МАЛКО ЯЙЧИЦЕ /
20 LIES, 4 PARENTS AND A LITTLE EGG 17:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
ЦЕРЕМОНИЯ ПО ОТКРИВАНЕ И ПРОЖЕКЦИЯ НА ФИЛМА
„РУСАЛКЕ МОЯ, МОЯ ЛОРЕЛАЙ“ /
OFFICIAL OPENING CEREMONY AND SCREENING OF FILM
„MY MERMAID, MY LORELEI“ 17:30 ОПЕРА / OPERA HOUSE
ЛЮБОВ И ЛИМОНИ / LOVE AND LEMONS 19:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
ЧАСЪТ НА РИСА / THE HOUR OF THE LYNX 21:00 ОПЕРА / OPERA HOUSE
СТАЯТА С ПИАНОТО / THE PIANO ROOM 21:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY

31 МАЙ / MAY 31
СПОРАЗУМЕНИЕТО / THE AGREEMENT

МИСИЯ ИЗНАСИЛВАНЕ – ИНСТРУМЕНТ НА ВОЙНАТА / MISSION RAPE – A TOOL OF WAR 10:45 ОПЕРА / OPERA HOUSE
МЕЧТА ЗА СЕМЕЙСТВО / DREAMING OF A FAMILY 11:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
РОЗЕН / ROSENN 13:00 ОПЕРА / OPERA HOUSE
БЯГСТВА / ESCAPES 13:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
ДЖАК СТРОНГ / JACK STRONG 15:00 ОПЕРА / OPERA HOUSE
ЗА КРАЛЯ И ОТЕЧЕСТВОТО / FOR KING AND HOMELAND 15:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
АЙ ВЕЙВЕЙ – ИЗФАБРИКУВАНИЯТ СЛУЧАЙ /
AI WEIWEI – THE FAKE CASE 17:00 ОПЕРА / OPERA HOUSE
БЪЛГАРСКО КЪСОМЕТРАЖНО КИНО / BULGARIAN SHORT FILMS 16:40 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
УРОК / THE LESSON 19:00 ОПЕРА / OPERA HOUSE
РУСАЛКЕ МОЯ, МОЯ ЛОРЕЛАЙ / MY MERMAID, MY LORELEI 19:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
СЕКС, НАРКОТИЦИ И ДАНЪЦИ / SEX, DRUGS & TAXATION 21:00 ОПЕРА / OPERA HOUSE
БЕЛИЯТ ТИГЪР / WHITE TIGER 21:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY

1 ЮНИ / JUNE 1
ТЮТЮН С АРОМАТ НА ЧЕРЕША / CHERRY TOBACCO 11:00 ОПЕРА / OPERA HOUSE
ЗА ЕДНА ШЕПА ЦЕЛУВКИ / FOR A HANDFUL OF KISSES 11:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
УРОКЪТ / THE LESSON 13:00 ОПЕРА / OPERA HOUSE
ЧАСЪТ НА РИСА / THE HOUR OF THE LYNX 13:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
СИВАС / SIVAS 15:00 ОПЕРА / OPERA HOUSE
СПОРАЗУМЕНИЕТО / THE AGREEMENT

МИСИЯ ИЗНАСИЛВАНЕ – ИНСТРУМЕНТ НА ВОЙНАТА / MISSION RAPE – A TOOL OF WAR 14:50 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
МРАЧНАТА ДОЛИНА / THE DARK VALLEY 17:00 ОПЕРА / OPERA HOUSE
ЧУЙ / LISTEN 17:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
СЪБИРАЧ НА ТРУПОВЕ / CORPSE COLLECTOR 19:00 ОПЕРА / OPERA HOUSE
ИЗПИТАНИЕ / TEST 19:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
ОМБРЕ / HOMBRE 21:00 ОПЕРА / OPERA HOUSE
ДЖАК СТРОНГ / JACK STRONG 21:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY

2 ЮНИ / JUNE 2
СЛЕД СИГНАЛА / AFTER THE TONE 11:00 ОПЕРА / OPERA HOUSE
ТЮТЮН С АРОМАТ НА ЧЕРЕША / CHERRY TOBACCO 11:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
ГЕРОЯТ / THE HERO 13:00 ОПЕРА / OPERA HOUSE
УРОКЪТ / THE LESSON 13:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
КАК СЕ КАЗВАМ / NAME ME 15:00 ОПЕРА / OPERA HOUSE
СЕКС, НАРКОТИЦИ И ДАНЪЦИ / SEX, DRUGS & TAXATION 15:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
НИЧИЕ ДЕТЕ / NO ONE’S CHILD 17:00 ОПЕРА / OPERA HOUSE
ИЗПИТАНИЕ / TEST 17:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
ПРЕЛЮБОДЕЯНИЕ / ADULTERY 19:00 ОПЕРА / OPERA HOUSE
МРАЧНАТА ДОЛИНА / THE DARK VALLEY 19:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
ЖЕНАТА В КЛЕТКА / THE KEEPER OF LOST CAUSES 21:00 ОПЕРА / OPERA HOUSE
СИВАС / SIVAS 21:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY

3 ЮНИ / JUNE 3
МЕЧТА ЗА СЕМЕЙСТВО / DREAMING OF A FAMILY 11:00 ОПЕРА / OPERA HOUSE
ЗА ЕДНА ШЕПА ЦЕЛУВКИ / FOR A HANDFUL OF KISSES 11:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
СТАЯТА С ПИАНОТО / THE PIANO ROOM 13:00 ОПЕРА / OPERA HOUSE
РОЗЕН / ROSENN 13:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
БЯГСТВА / ESCAPES 15:00 ОПЕРА / OPERA HOUSE
СЛЕД СИГНАЛА / AFTER THE TONE 15:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
ГЕРОЯТ / THE HERO 17:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕ И ПРОЖЕКЦИЯ НА НАГРАДЕНИЯ ФИЛМ /
AWARD CEREMONY AND SCREENING OF THE WINNER FILM 18:00 ОПЕРА / OPERA HOUSE
КАК СЕ КАЗВАМ / NAME ME 19:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY
ЖЕНАТА В КЛЕТКА / THE KEEPER OF LOST CAUSES 21:00 ОПЕРА / OPERA HOUSE
НИЧИЕ ДЕТЕ / NO ONE’S CHILD 21:00 БИБЛИОТЕКА / LIBRARY

Коментирай!

Още новини

Scroll To Top