Иззеха незаконни пистолети от дома на старозагорец

Вчера криминалисти от Второ РУМВР – Стара Загора  са извършили претърсване в къща на ул. „Вихрен” в Стара Загора, обитавана от мъж на 51 години. В хода на процесуално- следственото действие полицейските служители откриха и иззеха два газови пистолета с два пълнителя, единият от които с 9 боеприпаса, както и два патрона - единият калибър 5.6 мм, а другият – 7.62 мм.

Коментирай!

Още новини

Scroll To Top